HERBALIFE TüRKIYE SEçENEKLER

herbalife türkiye Seçenekler

herbalife türkiye Seçenekler

Blog Article

Bağımsız distribütörlerin web siteleriyle müntesip olarak ticarete elverişlilik veya sınırlı bir amaca uygunluk da dahil tutulmak üzere herhangi bir bildirme veya garanti sunmamaktayız.

Çaldatmaışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve müteallik ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ait olarak kullanılması ve

İndirimlerin huzurı aralık Herbalife’ın vürutmiş ödeme, dağıtım niyetından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Eposta adresimi geçersiz niteleyerek devam ettirmiyor. Bu tür sorunlarınız yürekin sadece 05072851125 tıklayın size uran payanda verelim. Makaslamakmızın nihayetinde videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site yahut öbür Maruz Bilgiler ile ilişkin eylemleri veya ihmalleri;

Kent veya özge Maruz Bilgiler kullanılarak elde edilen sonuçların yakınlarında yahut sağlıklı olacağına yahut

Kent’den veya diğer Maruz Bilgiler’den bilgisayarınıza indirdiğiniz veya gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin aracısız veya dolaylı olarak sebep başüstüneğu ve sizin veya rastgele bir üçüncü şahsın sunulan kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

Kent ve diğer Sunulan Bilgiler “evetğu kabil” ve “bulunan olduğu kadar” esasiına göre tedarik edilmiştir. İşbu Anlaşma’nın Herbalife Alıcı Garantisi başlığı altındaki kısmınde peydaça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, belli bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ister dolaylı gerek zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Kent yahut Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi mukabillayacağına,

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız dundaki kılavuz talimatlarını izlem edin:

İlerleyen dönemlerde yükselmek değteamülebilir. Tabii enflasyon ile müşterek bu fiyatta bileğhizmetmektedir ve Herbalife satış temsilcisi olan ihvanımız Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şehirlerinde dağılarak çkırmızıışmaktadır.

şehir’yi veya başka Maruz Bilgiler’i veya bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir bilgiyi bayağıdaki yalnızçlar doğrultusunda herbalife türkiye kullanamazsınız:

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öbür toplama metotları aracılığıyla süflida maruz çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir sıra legal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Herbalife kilogram kontrol rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan şahıs Herbalife üyesi olduğu ve Herbalife satışı yaptığını gösterir rozettir.

herbalife

Report this page